•  
“Siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz.” - Prestige (2006)
DUYURULAR
Background
Itaewon Class Devam Ediyor
Itaewon Class ;Bir takım gencin bu adaletsiz dünyada yaşamak için vermiş olduğu savaşı anlatan bir dizidir. Dizinin baş rollerini Park Seo-Joon ve Kim Da-Mi oynamaktadır. Dizi 31 Ocak 2020 tarihinde başlamıştır. Dizinin senaristi Jo Geang-Jin’din.

Dizinin Konusu

Dizi, adaletsiz bir dünya üzerinde yaşamak için savaş veren bir grup genç üzerinde dönmekte. Dizinin baş rollerinden birisi olan Park Seoroyi babası ile birlikte yaşamaktadır. İçine kapanık olan bu gencin babası bir restoran zincirinde çalışıyor ve birlikte huzurlu bir hayat sürüyorlardı. Park Seoroyi’nin bir gün okulunu değiştirmesi icap etti. Park Seoroyi yeni okuluna başlamadan evvel, babasının çalıştığı şirketin yardım sağladığı yetimhaneye giderler. Park Seoroyi burada güzel ve akıllı bir kız ile tanışır. Bu ikili başlarda pek de iyi anlaşamasalar da zamanla arkadaş olmaya başlarlar. Kısa bir zamanın ardından okul başlar ve okulun daha ilk gününden Park Seoroyi’nin başı derde girer. Asla haksızlığa gelemeyen Seoroyi sınıfta birinin, başka birine zorbalık yaptığını görür ve öğretmenlerinin de bu duruma göz yumması onun epey zoruna gider. Bunun ardından zorbalık yaban çocukla kavgaya tutuşur. Bu zorbacı çocuk, Seoroyi’nin babasının çalıştığı şirketin sahibinin oğlu olduğu için işler daha da kötü yerlere gitmektedir. Tüm bu olaylardan sonra babası işten kovulur ve kendisi de okuldan ayrılır. Yaşanan bunca duruma karşı baba-oğul hayatlarına kaldığı yerden mutlu bir şekilde devam ederler ki yine bu mutlulukları yarım kalır. Seoroyi’nin şüpheli bir araba kazasında maalesef hayatını kaybeder. Babasının katilini bula Seoroyi bunu yanına bırakmaz. Rahat durmadığı için hapse girer ve hapisten çıktığında babasının katilinden hesap soracak ve bu adaletsizlikleri yapanlara karşı savaşacaktır.

Dizinin Karakterleri

  • Park Seojoon: İnandığı şeyler için savaşan dürüst ve cesur bir karakterdir ve Park Seoroyi canlandırır.
  • Know Nara: Dizide başarılı bir iş kadınıdır ve SooAh’ı canlandırır.
  • Kim Da-Mi: Dizide Seoroyi hapisten çıkmasının ardından onunla çalışan çılgın bir karakter olan Jo Yiseo’yu canlandırır.
  • Yoo Jae: Dizi de restoran zincirinin acımasız sahibidir. Jang Dae karakterini canlandırır.
   
Yorum Alanı